Titles you rated
The ImpossibleRated ★ 4.5
Don't Breathe 2Rated ★ 3.5
Escape Room: Tournament of ChampionsRated ★ 4.5
Shutter IslandRated ★ 4.0
I Am a HeroRated ★ 3.5
The Conjuring 2Rated ★ 4.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 2.0
Dark Figure of CrimeRated ★ 4.0
HereditaryRated ★ 2.0
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 3.5
UpgradeRated ★ 4.5
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 5.0
VenomRated ★ 4.0
The Battle: Roar to VictoryRated ★ 3.5
Bird BoxRated ★ 3.0
ExitRated ★ 3.5
TenetRated ★ 4.0
A Moment to RememberRated ★ 5.0
Extreme JobRated ★ 4.5
Transporter 2Rated ★ 4.0