Titles you rated
The TerminalRated ★ 4.5
Secret SunshineRated ★ 5.0
CubeRated ★ 3.5
JumanjiRated ★ 3.5
Ocean's ElevenRated ★ 4.0
Big FishRated ★ 3.0
RockyRated ★ 4.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.0
The HostRated ★ 4.5
Go Go 70'sRated ★ 3.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 3.5
Minority ReportRated ★ 3.5
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 4.0
12 Years a SlaveRated ★ 4.0
The Terror LiveRated ★ 3.0
Red Cliff Part IIRated ★ 3.5
Cast AwayRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 3.5
The Social NetworkRated ★ 3.0