Movies
Ratings
50
Bring It OnRated ★ 4.0
The Great GatsbyRated ★ 2.5
The Face ReaderRated ★ 4.5
DreamgirlsRated ★ 3.5
Kung Fu PandaRated ★ 3.5
Hide and SeekRated ★ 4.5
The HolidayRated ★ 4.5
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 3.5
Tidal WaveRated ★ 4.0
Heavenly ForestRated ★ 4.0
Bridget Jones's DiaryRated ★ 4.0
Moulin Rouge!Rated ★ 5.0
Toy StoryRated ★ 4.5
SnowpiercerRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 3.0
Legally BlondeRated ★ 4.5
Yes ManRated ★ 4.0
MulanRated ★ 4.0
Bruce AlmightyRated ★ 4.0
Slumdog MillionaireRated ★ 4.0