Movies
Ratings
526
The SubstanceRated ★ 3.5
NosferatuRated ★ 3.5
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 4.5
Decision to LeaveRated ★ 4.5
Dune: Part TwoRated ★ 5.0
Civil WarRated ★ 3.0
The Greatest Night in PopRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 3.5
Killers of the Flower MoonRated ★ 4.0
Leave the World BehindRated ★ 2.5
The Iron ClawRated ★ 4.0
Pain HustlersRated ★ 3.0
MotherRated ★ 4.5
Aimless BulletRated ★ 5.0
MistRated ★ 4.0
The RitualRated ★ 2.0
OppenheimerRated ★ 4.5
The Minimalists: Less Is NowRated ★ 3.5
The Game ChangersRated ★ 3.5
Through the Olive Trees Zire darakhatan zeytonRated ★ 3.5