Movies
Ratings
83
Sin CityRated ★ 3.0
Run-OffRated ★ 0.5
The Bride with White HairRated ★ 5.0
Be with MeRated ★ 0.5
The MessengersRated ★ 0.5
Police Story 3: SupercopRated ★ 5.0
Mr. HongRated ★ 0.5
Ju-on: Black GhostRated ★ 0.5
BunshinsabaRated ★ 0.5
Ju-on: The Grudge 2Rated ★ 0.5
Ringu 0Rated ★ 0.5
SunnyRated ★ 5.0
Modern BoyRated ★ 1.0
Secretly, GreatlyRated ★ 1.0
God of Gamblers III Back to ShanghaiRated ★ 5.0
GantzRated ★ 5.0
On The PitchRated ★ 1.0
One Missed Call 2Rated ★ 1.0
Eat Drink Man WomanRated ★ 5.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 5.0