Movies
Ratings
95
A Star Is BornRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 4.5
PassengersRated ★ 4.0
JokerRated ★ 4.5
The Man from EarthRated ★ 5.0
Keys to the HeartRated ★ 4.5
Intimate StrangersRated ★ 4.0
Our PresidentRated ★ 5.0
Hacksaw RidgeRated ★ 5.0
DunkirkRated ★ 5.0
Your Name.Rated ★ 5.0
Asura: The City of MadnessRated ★ 3.0
My Annoying BrotherRated ★ 4.0
MasterRated ★ 5.0
Doctor StrangeRated ★ 5.0
LUCK KEYRated ★ 5.0
The Skin I Live InRated ★ 3.5
Goal II: Living the DreamRated ★ 4.0
Goal! The Dream BeginsRated ★ 5.0
Life Is BeautifulRated ★ 5.0