Movies
Ratings
690
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
ArrivalRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
Detective Conan: The Darkest NightmareRated ★ 3.0- GentlemanRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 3.0
The Noisy MansionRated ★ 2.5
Hitman 2Rated ★ 2.5
The Boy and the HeronRated ★ 3.0
VeteranRated ★ 4.0
In Our PrimeRated ★ 3.0
The RevenantRated ★ 3.0
OppenheimerRated ★ 3.5
LoganRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 3.5
The First Slam DunkRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 3.5
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.0- Love ResetRated ★ 3.5