Titles you rated
The Parent TrapRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 3.0
The FlintstonesRated ★ 4.5
PocahontasRated ★ 3.5
Old PartnerRated ★ 4.0
Monsters UniversityRated ★ 4.5
She's the ManRated ★ 3.0
The Princess DiariesRated ★ 4.0
UnbowedRated ★ 2.5
ChicagoRated ★ 3.0
Mrs. DoubtfireRated ★ 5.0
May 18Rated ★ 4.5
Miss GrannyRated ★ 4.0
The Berlin FileRated ★ 2.5
My Dear DesperadoRated ★ 3.5
GhostRated ★ 4.0
TedRated ★ 2.5
My Sassy GirlRated ★ 4.0
Stuart LittleRated ★ 3.5
Moulin Rouge!Rated ★ 3.5