Titles you rated
Snack ShackRated ★ 3.5
The Electric StateRated ★ 3.0
I'm Thinking of Ending ThingsRated ★ 0.5
In the Tall GrassRated ★ 3.0
Vanilla SkyRated ★ 4.0
The RuinsRated ★ 1.5
The MatchRated ★ 4.0
Minecraft: The MovieRated ★ 2.5
Don't MoveRated ★ 2.0
IncomingRated ★ 2.5
Year OneRated ★ 3.0
Project SilenceRated ★ 2.5
CurveRated ★ 2.5
The Platform 2Rated ★ 2.5
TwentyRated ★ 3.5
Hot BloodedRated ★ 2.5
BeatRated ★ 3.0
DriveRated ★ 2.0
Like Father, Like SonRated ★ 4.0
Captain FantasticRated ★ 3.5