Titles you rated
To. JennyRated ★ 4.5
Sword Art Online IIRated ★ 5.0
Sword Art OnlineRated ★ 5.0
Love NaggersRated ★ 3.5- K-ON!Rated ★ 4.0
Ghost StoriesRated ★ 5.0- Midnight Diner Season 1Rated ★ 4.5
Welcome to Waikiki Season 1Rated ★ 4.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 3.0
Demon SlayerRated ★ 5.0
The Beauty InsideRated ★ 4.5
SKY CastleRated ★ 4.0