Titles you rated
WhiplashRated ★ 5.0
Chronicle of a Blood MerchantRated ★ 2.0
Sea FogRated ★ 3.5
The Con ArtistsRated ★ 3.5
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 5.0
FriendRated ★ 5.0
The SpongeBob Movie: Sponge Out of WaterRated ★ 2.0
The PiratesRated ★ 1.5
Kundo: Age of the RampantRated ★ 4.0
PonyoRated ★ 5.0
The Imitation GameRated ★ 4.5
NightcrawlerRated ★ 5.0
TakenRated ★ 3.5
Taken 3Rated ★ 2.5
Love & Other DrugsRated ★ 4.0
Big Hero 6Rated ★ 4.5
The EqualizerRated ★ 3.5
Django UnchainedRated ★ 4.5
John WickRated ★ 3.5
American SniperRated ★ 4.5