Movies
Ratings
80
The King of JokguRated ★ 4.0
The Fault in Our StarsRated ★ 2.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.5
Begin AgainRated ★ 3.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
FrozenRated ★ 3.0
Blood and TiesRated ★ 2.5
TranscendenceRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.0
To Rome with LoveRated ★ 1.5
AmélieRated ★ 3.0
Love FictionRated ★ 3.5
While You Were SleepingRated ★ 1.5
HeartbreakerRated ★ 2.5
PrimeRated ★ 2.0
Edward ScissorhandsRated ★ 4.0
Fish TankRated ★ 1.0
Smart PeopleRated ★ 1.5