Movies
Ratings
159
The City of ViolenceRated ★ 4.0
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 5.0
Crying FistRated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 3.0
26 YearsRated ★ 4.0
Shrek the ThirdRated ★ 3.0
Too Beautiful to LieRated ★ 3.0
Jail BreakersRated ★ 3.0
The King's SpeechRated ★ 4.0
House of WaxRated ★ 2.0
Pacific RimRated ★ 3.0
Cool RunningsRated ★ 4.0
The Fifth ElementRated ★ 4.0
Voice of a MurdererRated ★ 3.0
Shrek 2Rated ★ 3.0
R-PointRated ★ 2.0
The Grand HeistRated ★ 4.0
Dancing QueenRated ★ 3.0
A Tale of Two SistersRated ★ 3.5
The MummyRated ★ 2.5