Titles you rated
Plus Nine BoysRated ★ 3.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0
The Slave HuntersRated ★ 4.0
WestworldRated ★ 3.5
Drinking SoloRated ★ 3.0
Solitary GourmetRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5
The Walking Dead Season 5Rated ★ 4.0
Because This Is My First LifeRated ★ 3.5
Ms. HammurabiRated ★ 2.5
Orange Is the New BlackRated ★ 4.0
Orange Is the New BlackRated ★ 3.5
Orange Is the New BlackRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 7Rated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.5
The Last EmpressRated ★ 2.5
Mr. SunshineRated ★ 3.5
SKY CastleRated ★ 4.5- おせんRated ★ 4.5