Titles you rated
- DreamRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 4.0
Senior YearRated ★ 2.0
ElementalRated ★ 3.5
As Good As It GetsRated ★ 2.5
Hunt for the WilderpeopleRated ★ 3.0
NopeRated ★ 4.5
ZolaRated ★ 3.0
ExitRated ★ 3.0
CruellaRated ★ 2.5
MicrohabitatRated ★ 2.5
I Feel PrettyRated ★ 3.0
Decision to LeaveRated ★ 5.0
Wheel of Fortune and FantasyRated ★ 5.0
LightyearRated ★ 5.0
AntebellumRated ★ 3.0
BooksmartRated ★ 3.5
The Adam ProjectRated ★ 3.5
The BatmanRated ★ 4.0
The World's EndRated ★ 3.0