Titles you rated
MotherRated ★ 3.0
GORated ★ 3.5
A Good Rain KnowsRated ★ 2.5
The Truman ShowRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.5
Love Me If You DareRated ★ 4.0
The ClassicRated ★ 3.0
My Blueberry NightsRated ★ 3.0
CloserRated ★ 3.5
Silver Linings PlaybookRated ★ 3.5- BlackRated ★ 3.0
CommitmentRated ★ 2.0
WaterworldRated ★ 3.5
For Your Eyes OnlyRated ★ 3.0
Samurai X: Trust & Betrayal (Rurouni Kenshin)Rated ★ 3.5
Never Back DownRated ★ 2.5
HellcatsRated ★ 1.0
Patch AdamsRated ★ 3.5- Miracle of Giving FoolRated ★ 3.5
My BrotherRated ★ 3.0