Movies
Ratings
140
InsurgentRated ★ 5.0
DivergentRated ★ 5.0
A Turtle's Tale: Sammy's AdventuresRated ★ 3.5
Anna KareninaRated ★ 3.5
The Spy: Undercover OperationRated ★ 4.0
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 5.0
Wallace & Gromit: A Close ShaveRated ★ 3.5
Alvin and the Chipmunks: ChipwreckedRated ★ 4.0
Horror Stories 2Rated ★ 2.5
The Lone RangerRated ★ 3.5
Aladdin and the King of ThievesRated ★ 4.0
Hoodwinked Too! Hood VS. EvilRated ★ 3.5
A Barefoot DreamRated ★ 2.5
Cloudy with a Chance of Meatballs 2Rated ★ 4.0
Nim's IslandRated ★ 3.5
Mulan IIRated ★ 4.0
Peter PanRated ★ 4.0
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
Mirror MirrorRated ★ 4.0
CinderellaRated ★ 4.0