Movies
Ratings
943
1987: When the Day ComesRated ★ 3.5
ExitRated ★ 5.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.5
A Turtle's Tale: Sammy's AdventuresRated ★ 2.0
TakenRated ★ 2.5
ChicagoRated ★ 3.5
Coin Locker GirlRated ★ 3.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.0
The StrangersRated ★ 3.0
Furious 7Rated ★ 2.5
Salut d’AmourRated ★ 3.5
Stand by Me DoraemonRated ★ 2.5
Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 2.5
The Imitation GameRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
Step Up All InRated ★ 2.0
Ghost Over FlowersRated ★ 1.0
My Love, My BrideRated ★ 2.5
Taken 3Rated ★ 3.0
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 3.5