Titles you rated
- QueenRated ★ 3.0
Green RoseRated ★ 3.5
Honest LivingRated ★ 3.5
MonstarRated ★ 3.5
Ballad of Seo-dongRated ★ 2.0
MagicRated ★ 2.0
PunchRated ★ 4.0- Three Guys and Three GirlsRated ★ 4.5
GourmetRated ★ 3.0- Three FriendsRated ★ 4.5
KAIST Season 1Rated ★ 4.0
Ad Genius Lee Tae-baekRated ★ 3.0- Doctor KkaengRated ★ 4.5
- BossRated ★ 4.0
PhoenixRated ★ 4.0
Soonpoong ClinicRated ★ 4.0
TomatoRated ★ 4.0
Feast of the GodsRated ★ 3.0- Lotus Flower FairyRated ★ 4.5
The Snow QueenRated ★ 1.5