Titles you rated
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
Swiss Army ManRated ★ 3.5
ChangelingRated ★ 4.0
SearchingRated ★ 3.5
UsRated ★ 3.0
Beautiful BoyRated ★ 3.5
Lady BirdRated ★ 3.5
Don't Look UpRated ★ 3.5
The RoundupRated ★ 3.0
Extreme JobRated ★ 3.0
Tazza: The High RollersRated ★ 3.5
The OutlawsRated ★ 3.5
Free GuyRated ★ 2.5
Top GunRated ★ 3.5
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0
Promising Young WomanRated ★ 4.0
EncantoRated ★ 2.5
No Country for Old MenRated ★ 4.0
Deadpool 2Rated ★ 3.5
A Quiet Place Part IIRated ★ 3.5