Movies
Ratings
523
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
Dallas Buyers ClubRated ★ 3.5
Memories of MatsukoRated ★ 4.0
Still WalkingRated ★ 3.5
I Saw the DevilRated ★ 3.5
Lucky Chan-silRated ★ 3.5
Nobody KnowsRated ★ 3.5
LonglegsRated ★ 2.5
The BoysRated ★ 1.5
Hidden FaceRated ★ 3.0
The LobsterRated ★ 5.0
The Banshees of InisherinRated ★ 3.5
A Haunting in VeniceRated ★ 2.5
Dark Figure of CrimeRated ★ 3.5
Jojo RabbitRated ★ 3.5
Aquaman and The Lost KingdomRated ★ 2.0- Memoir of a Murdereren: New MemoryRated ★ 2.5
- The First Slam Dunk Court Side in TheaterRated ★ 4.0
UsRated ★ 3.5
The King's ManRated ★ 3.5