Movies
Ratings
403
Taken 3Rated ★ 2.0
InterstellarRated ★ 4.0
American SniperRated ★ 4.0
Evan AlmightyRated ★ 3.5
He's on DutyRated ★ 3.0
Man on the EdgeRated ★ 3.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 4.0
My Tutor FriendRated ★ 3.5
The Bourne UltimatumRated ★ 4.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.5
TransformersRated ★ 3.5
If OnlyRated ★ 3.5
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 3.5
War of the ArrowsRated ★ 3.5
TwilightRated ★ 4.0
The Phantom of the Opera at the Royal Albert HallRated ★ 4.0
LucyRated ★ 2.5
My WayRated ★ 4.0
The Fault in Our StarsRated ★ 4.5