Titles you rated
Lunch QueenRated ★ 5.0
Queen Charlotte: A Bridgerton StoryRated ★ 4.5
Bridgerton Season 2Rated ★ 2.5
BridgertonRated ★ 4.0
The Midnight Romance in HagwonRated ★ 4.0
The 8 ShowRated ★ 2.0
Bridgerton Season 3Rated ★ 2.5
Queen of TearsRated ★ 3.5
An Incurable Case of LoveRated ★ 4.0
First LoveRated ★ 4.0
Community Season 4Rated ★ 4.0