Titles you rated
The CursedRated ★ 4.0
Fresh off the SeaRated ★ 3.5
Naked HistoryRated ★ 4.5- Unanswered questionsRated ★ 4.0
- Full ProfilerRated ★ 4.0
- Full ProfilerRated ★ 4.0
BonesRated ★ 4.0
BonesRated ★ 4.0
Kindaichi Case FilesRated ★ 4.5
Justice PaoRated ★ 4.5
Full ProfilerRated ★ 4.0
BonesRated ★ 4.5
The Locked Room MurdersRated ★ 4.0
Brave DetectivesRated ★ 3.5
Naked Korean HistoryRated ★ 4.5- Minami's GirlfriendRated ★ 2.5
- Black PeanRated ★ 2.5
Black PeanRated ★ 3.5- Excessive ChallengeRated ★ 3.5
Antique: Western Antique Cake ShopRated ★ 3.0