Titles you rated
ParasiteRated ★ 5.0
The Talented Mr. RipleyRated ★ 4.5
Intimate StrangersRated ★ 4.5
The Hitman's BodyguardRated ★ 3.5
Incredibles 2Rated ★ 4.0
SearchingRated ★ 4.5
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 4.0
Dark Figure of CrimeRated ★ 4.0
DefaultRated ★ 3.5
The PlanRated ★ 4.0
Monsters UniversityRated ★ 4.0- Les MisérablesRated ★ 4.0
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 4.0
GantzRated ★ 3.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 4.0
Blue ValentineRated ★ 4.5
A Taxi DriverRated ★ 4.5
The HelpRated ★ 1.5
The Little PrinceRated ★ 1.0
The Spy Gone NorthRated ★ 4.5