Titles you rated
Secret LoveRated ★ 2.5
The Queen’s ClassroomRated ★ 2.0
HeartstringsRated ★ 3.0
7th Grade Civil ServantRated ★ 1.5
High School King of SavvyRated ★ 3.0
Scent of a WomanRated ★ 3.0
Winter SonataRated ★ 3.5
Marriage, Not DatingRated ★ 2.0
Hwang Jin YiRated ★ 3.0
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 2.0
GhostRated ★ 3.0- Brilliant LegacyRated ★ 3.0
Hello, FranceskaRated ★ 1.5
BigRated ★ 2.0
SignRated ★ 1.5
You're BeautifulRated ★ 2.0
My Husband Got a FamilyRated ★ 1.5
Temptation of WifeRated ★ 3.0
Good DoctorRated ★ 3.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 2.0