Movies
Ratings
124
My BrotherRated ★ 4.0
The Devil's GameRated ★ 3.0
Miss GrannyRated ★ 3.0
TroyRated ★ 4.0
Seven DaysRated ★ 3.5
A Tale of Two SistersRated ★ 3.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 3.5
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
X-MenRated ★ 3.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.5
Public Enemy ReturnsRated ★ 4.5
CubeRated ★ 3.5
Cold EyesRated ★ 3.5
The Front LineRated ★ 4.5
Whatcha Wearin'?Rated ★ 3.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
SunflowerRated ★ 5.0
Real SteelRated ★ 4.0
The Yellow SeaRated ★ 4.0
71: Into the FireRated ★ 4.0