Movies
Ratings
30
Planet of the ApesRated ★ 4.0
Life Is BeautifulRated ★ 4.5
A Better TomorrowRated ★ 4.5- The StoneRated ★ 2.5
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 3.5
Finding NemoRated ★ 2.5
Cinema ParadisoRated ★ 4.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.0
In Good CompanyRated ★ 4.0
Harold & Kumar Escape from Guantanamo BayRated ★ 3.0
HanbandoRated ★ 2.0
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
Hellboy II: The Golden ArmyRated ★ 2.0
CasperRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 3.5
The ReaderRated ★ 3.5
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 3.5
Indiana Jones and the Last CrusadeRated ★ 4.0
TraffickersRated ★ 2.5