Movies
Ratings
16
My Name Is KhanRated ★ 5.0
Kung Fu HustleRated ★ 5.0
ClickRated ★ 3.5
Nameless GangsterRated ★ 5.0
Kill Bill : Vol. 2Rated ★ 4.5
The UnjustRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.0
The Berlin FileRated ★ 5.0
The Bourne LegacyRated ★ 3.0
Bruce AlmightyRated ★ 4.0
No Country for Old MenRated ★ 5.0
Beauty and the BeastRated ★ 3.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 3.0
AlienRated ★ 4.0
Confession of MurderRated ★ 5.0
Maundy ThursdayRated ★ 5.0