Titles you rated
50 First DatesRated ★ 4.0- Mr. Gam's VictoryRated ★ 3.5
Edge of TomorrowRated ★ 3.0
District B13Rated ★ 3.5
The Expendables 2Rated ★ 3.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.5
Into the StormRated ★ 4.0
The PiratesRated ★ 4.0
Someone SpecialRated ★ 3.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
Voice of a MurdererRated ★ 4.0
Once Upon a Time in ChinaRated ★ 3.5
FrozenRated ★ 3.0
The Fatal EncounterRated ★ 3.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
Charlie's AngelsRated ★ 3.0
MossRated ★ 4.0
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 3.5
National TreasureRated ★ 3.5
My Boss, My HeroRated ★ 3.5