Titles you rated
Crazy Rich AsiansRated ★ 3.0
Minority ReportRated ★ 3.5
Bridget Jones's BabyRated ★ 4.0
Little WomenRated ★ 3.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.5
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 3.5
Crazy RomanceRated ★ 3.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
Avengers: EndgameRated ★ 4.0
Toy Story 4Rated ★ 3.0
AladdinRated ★ 3.5
Leap YearRated ★ 3.0
Sleepless in SeattleRated ★ 3.0
Sense and SensibilityRated ★ 3.5
Set It UpRated ★ 3.0
Little WomenRated ★ 4.0
The Guernsey Literary and Potato Peel Pie SocietyRated ★ 3.5
Julie & JuliaRated ★ 4.0
Fifty Shades of GreyRated ★ 1.5
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 4.0