Titles you rated
HyenaRated ★ 4.0
Crash Landing on YouRated ★ 4.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0
Mr. SunshineRated ★ 5.0
Lawless LawyerRated ★ 3.5
What's Wrong with Secretary KimRated ★ 3.0
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 4.0
I Live AloneRated ★ 4.0
Welcome, First Time in Korea? Season 1Rated ★ 3.5
Crime SceneRated ★ 4.0
Abnormal SummitRated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 4.5
Dark AngelRated ★ 4.0
Dark AngelRated ★ 4.5
Gokusen Season 2Rated ★ 3.5
Emperor Wang GunRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 3.5
Innocent DefendantRated ★ 4.0
The Good WifeRated ★ 4.0- InuYashaRated ★ 4.5