Series
Ratings
258
Killing EveRated ★ 4.0
Killing EveRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 8Rated ★ 4.0
ShamelessRated ★ 4.0
StrangerRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 3.5
TunnelRated ★ 4.0
Fight For My WayRated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 3.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.5
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 3.5
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 4.0
Abnormal SummitRated ★ 4.0
Solitary GourmetRated ★ 4.0
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 3.5
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 3.5
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.0