Titles you rated
Spider-Man 2Rated ★ 1.5
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 3.0
The Sound of MusicRated ★ 4.5
Rent-a-CatRated ★ 1.5
TwilightRated ★ 4.0
Before SunsetRated ★ 3.5
New WorldRated ★ 3.5
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 3.5
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
The Way HomeRated ★ 4.0
Hellboy II: The Golden ArmyRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 4.0
You Are My SunshineRated ★ 4.0
TroyRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 3.5
The ChaserRated ★ 3.5
PunchRated ★ 5.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 5.0
Mars Attacks!Rated ★ 2.0
A PromiseRated ★ 3.0