Titles you rated
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
The Divine MoveRated ★ 4.5
A Hard DayRated ★ 3.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 4.0
Ice Age: Continental DriftRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 1.5
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 1.5
Monsters UniversityRated ★ 4.0
FluRated ★ 3.0
2012Rated ★ 4.0
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 4.0
OseamRated ★ 3.0
MatildaRated ★ 4.0
GarfieldRated ★ 4.0
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 4.0
The Lion King 2: Simba's PrideRated ★ 4.5
Jail BreakersRated ★ 3.5