Titles you rated
I, RobotRated ★ 4.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.5
The Berlin FileRated ★ 4.0
My Name Is KhanRated ★ 5.0
A Werewolf BoyRated ★ 4.0
HopeRated ★ 4.5
Scandal MakersRated ★ 4.5
TitanicRated ★ 4.5
Catch Me If You CanRated ★ 5.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
Monsters UniversityRated ★ 4.0
Perfect GameRated ★ 4.0
The City of ViolenceRated ★ 4.0
BlindnessRated ★ 4.0
SilencedRated ★ 4.0
HarmonyRated ★ 4.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 4.0
The Cat ReturnsRated ★ 5.0
Police StoryRated ★ 4.0- The ScamRated ★ 4.0