Titles you rated
- Around The TableRated ★ 4.0
Big Bet Season 2Rated ★ 3.5
Big Bet Season 1Rated ★ 3.5
You Season 4Rated ★ 3.5
A Model FamilyRated ★ 3.0
Arcane Season 1Rated ★ 3.5
I Am Not Okay with ThisRated ★ 3.5
The Slave HuntersRated ★ 3.0
Master's SunRated ★ 3.0
The Greatest LoveRated ★ 3.0
The Big Bang Theory Season 11Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 10Rated ★ 4.0
Be MelodramaticRated ★ 4.0
Little WomenRated ★ 4.0
Rokuhodo Yotsuiro BiyoriRated ★ 3.5- GokusenRated ★ 3.5
- Gokusen SpecialRated ★ 3.5
- Gokusen Season 3Rated ★ 3.5
Gokusen Season 2Rated ★ 3.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.0