Titles you rated
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 5.0
The Terror LiveRated ★ 4.0
GravityRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 4.0
Voice of a MurdererRated ★ 5.0
I, RobotRated ★ 3.0
Bloody ReunionRated ★ 1.0
Born To SingRated ★ 1.0
BlindRated ★ 3.0
The AvengersRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 4.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 1.0
The AttorneyRated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 4.0
The Day After TomorrowRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 5.0
War of the ArrowsRated ★ 3.0
The Dark KnightRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
LooperRated ★ 3.0