Titles you rated
My Scary GirlRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 4.5
QuickRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 3.5
All for LoveRated ★ 4.0
Resident EvilRated ★ 4.0
The TowerRated ★ 3.5
TwilightRated ★ 3.0
Resident Evil: ApocalypseRated ★ 4.0
A MillionRated ★ 3.0
Law Abiding CitizenRated ★ 4.0
The IslandRated ★ 4.5
Terminator SalvationRated ★ 3.0
Ip ManRated ★ 4.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 3.5
Kung Fu PandaRated ★ 3.0
The Da Vinci CodeRated ★ 4.5
SilencedRated ★ 3.0
DreamgirlsRated ★ 4.0
The Last of the MohicansRated ★ 4.0