Titles you rated
The Man Standing NextRated ★ 4.0
Knives OutRated ★ 4.0
AshfallRated ★ 2.5
Frozen IIRated ★ 3.5
Ford v FerrariRated ★ 4.0
Terminator: Dark FateRated ★ 3.0
Crazy RomanceRated ★ 3.0
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 3.5
ExitRated ★ 4.0
The Battle: Roar to VictoryRated ★ 3.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
Toy Story 2Rated ★ 4.0
Toy Story 3Rated ★ 4.5
Toy Story 4Rated ★ 4.0
Dark PhoenixRated ★ 3.0
AladdinRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.5
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
SearchingRated ★ 4.0
Captain MarvelRated ★ 3.5