Series
Ratings
13- Damn Good CompanyRated ★ 4.5
The Queen's GambitRated ★ 4.0
13 Reasons Why Season 2Rated ★ 3.5
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 4.5
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 0.5
Dr. RomanticRated ★ 4.0
Jealousy IncarnateRated ★ 4.0
Marvel's Daredevil Season 2Rated ★ 4.0
Marvel's Jessica JonesRated ★ 3.5
Peaky BlindersRated ★ 4.5
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
Marvel's Daredevil Season 1Rated ★ 5.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 3.0