Series
Ratings
82
KaosRated ★ 4.0
JoJo's Bizarre Adventure: Golden WindRated ★ 5.0
AdolescenceRated ★ 3.5
Hot SpotRated ★ 4.0
This Is the Zodiac SpeakingRated ★ 3.0- Love in the Big CityRated ★ 4.0
Into the Fire: The Lost DaughterRated ★ 3.5
Dead Boy DetectivesRated ★ 3.5
Eye Love YouRated ★ 2.0
What Did You Eat Yesterday? Season 2Rated ★ 5.0
Brush Up LifeRated ★ 5.0
My DearestRated ★ 5.0
MovingRated ★ 4.0
The Good PlaceRated ★ 5.0
The Good PlaceRated ★ 4.5
The Good PlaceRated ★ 5.0
The Good PlaceRated ★ 5.0
Work Later, Drink NowRated ★ 3.5
Little WomenRated ★ 4.5
"Deji" Meets GirlRated ★ 3.5