Movies
Ratings
192
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.5
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 5.0
Little Miss SunshineRated ★ 3.0
The Spy: Undercover OperationRated ★ 5.0
Secretly, GreatlyRated ★ 0.5
The Parent TrapRated ★ 3.0
Captain America: Civil WarRated ★ 5.0
SicarioRated ★ 1.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.0
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 5.0
FrankRated ★ 3.0
Corpse BrideRated ★ 5.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 4.0
The Golden CompassRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0
The Brand New TestamentRated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 5.0
Love, LiesRated ★ 3.0
Atomic BlondeRated ★ 4.0