Series
Ratings
13
101 Dalmatians: The SeriesRated ★ 3.0
Hellsing UltimateRated ★ 3.0
Digimon FrontierRated ★ 4.0- 도라에몽 17기Rated ★ 1.5
Digimon TamersRated ★ 4.0
Digimon AdventureRated ★ 4.0
Blue ExorcistRated ★ 5.0
Anohana: The Flower We Saw That DayRated ★ 5.0
SlayersRated ★ 2.0- 하얀마음 백구Rated ★ 4.0
- Black Rubber ShoesRated ★ 2.0
Sword Art OnlineRated ★ 5.0
Ghost StoriesRated ★ 5.0