Movies
Ratings
91
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.5
Between Calmness and PassionRated ★ 4.0
The Parent TrapRated ★ 4.0
HerRated ★ 4.5
Begin AgainRated ★ 5.0
The Fault in Our StarsRated ★ 5.0
The PiratesRated ★ 4.0
Sea FogRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 5.0
Nameless GangsterRated ★ 4.5
HopeRated ★ 5.0
TangledRated ★ 4.5
The Front LineRated ★ 4.5
Cold EyesRated ★ 4.0
Secretly, GreatlyRated ★ 3.5
Black SwanRated ★ 4.0
A Dirty CarnivalRated ★ 4.0
The TowerRated ★ 4.0
Confession of MurderRated ★ 4.5
PunchRated ★ 4.0