Titles you rated
Cowboy BebopRated ★ 5.0- IslandRated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.5
Coffee PrinceRated ★ 5.0- Why Can't We Stop ThemRated ★ 3.0
Hello, FranceskaRated ★ 3.0
High KickRated ★ 4.5
NonstopRated ★ 3.0- New NonstopRated ★ 3.0
Nonstop 1Rated ★ 4.0
Jewel in the PalaceRated ★ 2.5
The ProducersRated ★ 4.0
Soonpoong ClinicRated ★ 4.0
LimitlessRated ★ 3.5
Ruler of Your Own WorldRated ★ 5.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 3.0
Band of BrothersRated ★ 4.5