Movies
Ratings
72
The Imaginarium of Doctor ParnassusRated ★ 5.0
Arizona DreamRated ★ 4.0
TranscendenceRated ★ 5.0
Public EnemiesRated ★ 4.5
Before MidnightRated ★ 5.0
Before SunsetRated ★ 4.5
What Have I Done to Deserve This?Rated ★ 5.0
Dark HabitsRated ★ 5.0
Live FleshRated ★ 4.5
I'm So Excited!Rated ★ 5.0
Broken EmbracesRated ★ 4.5
Women on the Verge of a Nervous BreakdownRated ★ 5.0
All About My MotherRated ★ 5.0
The Skin I Live InRated ★ 5.0
Talk to HerRated ★ 5.0
VolverRated ★ 5.0
Bad EducationRated ★ 5.0
District 9Rated ★ 3.5
The HousemaidRated ★ 4.5
Kick-AssRated ★ 4.5