Series
Ratings
71
Legal HighRated ★ 3.5
The Office Season 1Rated ★ 3.5
WestworldRated ★ 4.0
Dr. RomanticRated ★ 3.5
Shibatora〜Dougan Keiji・Shibata Taketora〜Rated ★ 2.0- Dragon ZakuraRated ★ 3.0
Iryu: Team Medical DragonRated ★ 3.5
Operation LoveRated ★ 3.0
Producing NobutaRated ★ 3.0
Heard It Through the GrapevineRated ★ 3.5
Hello, FranceskaRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 3.5
High KickRated ★ 4.0
My Fair PrincessRated ★ 3.5
JejoongwonRated ★ 3.5
Three Kingdoms (theatrical version)Rated ★ 4.0- Arbiter of Loyalty unto DeathRated ★ 3.5
- The Qin EmpireRated ★ 3.5
John AdamsRated ★ 4.0- tempestRated ★ 3.5