Movies
Ratings
592
ParasiteRated ★ 5.0
10 Things I Hate About YouRated ★ 4.0
Fast & Furious 6Rated ★ 4.5
Fast FiveRated ★ 5.0
The Fast and the FuriousRated ★ 4.5
2 Fast 2 FuriousRated ★ 4.0
A Dog's PurposeRated ★ 4.0
A Dog's JourneyRated ★ 4.0
Black PantherRated ★ 3.5
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
Little ForestRated ★ 5.0
Man of SteelRated ★ 5.0
What Happened to MondayRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 5.0
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 3.5
Keys to the HeartRated ★ 5.0
Still LifeRated ★ 4.0
Swing KidsRated ★ 4.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0