Titles you rated
- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 4.5
Squid Game Season 3Rated ★ 3.0
The Devil's Plan 2Rated ★ 1.5
Juvenile JusticeRated ★ 5.0
Good or Bad Dong JaeRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0
RevenantRated ★ 4.5- 샤먼: 귀신전Rated ★ 2.5
High School Mystery Club Season 3Rated ★ 4.5
Agents of MysteryRated ★ 2.0
Queen of TearsRated ★ 1.0
Our BluesRated ★ 5.0
Little WomenRated ★ 5.0